Netradiční vyřezávané dekorace

Nachystejte se včas na Velikonoce a pořiďte si domů netradiční vyřezávané dekorace

Letos oslavíme velikonoční svátky už na konci března. V letošním roce bude navíc velká změna a to taková, že se Velký pátek stal státním svátkem, takže budeme mít o jeden den volna navíc. Pokud budete Velikonoce slavit doma, utvořte si krásnou atmosféru, ze které na vás dýchne jaro, štěstí, pohoda a klid. Jednoduše to půjde s ručně vyřezávanými dekoracemi.

Netradiční pojetí boduje

Dřevo jako přírodní materiál se hodí do každé domácnosti, ať je interiér laděn moderně či rustikálně. Ovšem nejvíce dřevěné dekorace vyniknou v domácnostech laděných ve vintage či rustikálním stylu. V moderních interiérech naopak zanesou kousek přírodní krásy.

Jejich velká výhoda je v tom, že se dají skvěle kombinovat s dalšími doplňky v domácnosti. Hodí se ke všem barvám, jejich půvab vynikne například vedle čerstvých jarních květin. Dřevné dekorace by rozhodně neměly chybět v žádné chalupě či roubence.

Pestrou nabídku dřevěných dekorací najdete v našem internetovém obchodě www.silugo.cz.

image

Stačí si jen vybrat!

Naším oblíbencem se stala dřevěná soška Mr. Veselý kačer. Je vysoký 50 cm, skvěle se bude vyjímat na stolku, komodě ale i na zemi. Ruční práce tesařů je na tomto kuse z exotického dřeva vidět na každém kousku této sochy.

image

Stylovou velikonoční dekorací je určitě vyřezávaná soška kachen. Její výška je 20 cm a je také ručně vyřezána. Každá kus je originál. Slušet jí bude místo vedle zelených květin.

Pokud sháníte typicky velikonoční dekoraci, horkou kartou pro vás bude páreček kohouta a slepice. Rozměry sošek jsou: 22 cm x 10 cm x 51cm u kohouta a 8 cm x18 cm x 33cm u slepice. Sošky jsou ručně vyřezány z tropického dřeva a jsou samozřejmě ručně malované!

image

Kromě těchto sošek se nabízí na www.silugo.cz další úžasné dřevěné dekorace do interiéru. Koupíte zde úžasné vinotéky vyrobené z trupu lodě či masivní stojany na víno ve tvaru kaktusu. Kromě toho se obchod specializuje také na originální nábytek ze dřeva a nabízí i stylové obrazy. Podívejte se!

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně