Konferenční stolek v centru pozornosti

 

 

Konferenční stolek v centru pozornosti

 

O tom, jak konferenční stolek přišel ke svému názvu, raději pátrat nebudeme. Jisté ale je, že by se bez něj žádný obývací pokoj neobešel. Poskytuje ideální místo, na které si můžete odložit kávu, noviny nebo i nohy po náročném dni. Měl by tedy v místnosti zaujmout na první pohled.

image

Výběr konferenčních stolků na trhu je opravdu široký. Pokud ale vezmete v úvahu zvýšené nároky kladené na tento kus nábytku, přichází v úvahu prakticky jen nábytek z masivu, který bez problémů odolá i velké zátěži, snadno se udržuje a i po letech vypadá skvěle a to při minimální údržbě.

image

Konferenční stolky z masivu představují originální nábytek, který zapadne do jakéhokoliv prostoru. Stačí si jen vybrat, jestli dáte přednost eleganci univerzálních a čistých linií nebo se raději porozhlédnete po stolcích v koloniálním stylu nebo odkazujících na éru retro. Ještě než do nějakého stolku zainvestujete, popřemýšlejte, jaký typ by se k vám nejlépe hodil. Je to nejlepší východisko pro budoucí koupi.

 

 

Hodí nebo nehodí? Na tom nezáleží

Nízké konferenční stolky mají tendenci splývat se zemí a pozornost příliš neupoutají. Nemusí také vyhovovat osobám, které se nerady ohýbají. Na druhou stranu v leže z nízké pohovky na ně dosáhnete bez problémů.

Nové vybavení domácnosti vůbec nemusí vizuálně korespondovat s tím starým. Nechte se vést citem a vybírejte stolek, na který byste se chtěli každodenně dívat. Koneckonců právě takhle začíná pronikat do interiéru eklektismus.

image

Pozor si dejte jen v malých místnostech, kde by mohl klasický konferenční stolek působit příliš subtilně. Nábytku z masivu se ale nemusíte vzdát, i tady se totiž dají najít originální konferenční stolky s úzkýma nebo naopak propletenýma nohama, volným středem či průhlednou vrchní deskou. Nebo můžete nakombinovat více menších kousků a posunovat je po místnosti podle potřeby. I takovéto řešení může být velmi krásné a praktické.

image

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně