Dřevěné doplňky, které opravdu potěší

 

Dřevěné doplňky, které opravdu potěší

 

Vánoce i Velikonoce jsou za námi, to ale neznamená, že musíte uklidit všechny ozdoby a nechat váš byt vplout zpět do nudné nesváteční šedi. Pozitivní atmosféru umí do bytu přinést například jakékoliv doplňky z přírodního dřeva.

 

Přemýšleli jste někdy o tom, proč měly naše babičky všechno dřevěné? Částečně šlo samozřejmě o dostupnost materiálu, ale kromě toho si všímaly také jeho pozitivních vlastností. Nábytek z masivu i dřevěné bytové doplňky mají totiž jedno společné; účinně pohlcují vlhkost a tím chrání ostatní vybavení v domě. Struktura dřeva je navíc sama o sobě jedinečnou ozdobou interiéru. Podívejte se třeba do kuchyně – dřevěné vařečky si často vystavujeme v košíčcích či na poličkách, zatímco ty plastové ukrýváme do šuplíků.

 

Návrat k přírodním materiálům

 

Dřevo zažívá v posledních letech boom. Nejde zdaleka jen o stylový dřevěný nábytek, v kurzu jsou také drobné bytové doplňky a sošky. Lze je zakomponovat do jakéhokoliv stylu – jemně doladí vintage interiér nebo dodají šmrnc moderní předsíni s africkými prvky.

image

Není bez zajímavosti, že dřevu dávají přednost především lidé, kteří si váží jeho stálosti a trvanlivosti. Mají rádi své pohodlí a nechtějí řešit neustále opravy, úpravy, nátěry nebo nikdy nekončící nákup nového bytového vybavení.

image

Dřevo do dětského pokoje

 

Při zařizování místnosti našich ratolestí si s doplňky vyhrajeme asi nejvíce. Oblíbené plyšové hračky se ale rychle stávají lapači prachu a semeništi roztočů. Každý dotek z nich pak do ovzduší uvolňuje mrak, který se rozhodně nehodí pro jemné dětské plíce. Dřevěné sošky a dekorace se udržují stejně snadno jako oblíbený masivní dřevěný nábytek. Stačí je občas otřít vlhkou hadrou a nechat oschnout.

image

Vtipné dekorace navíc děti vždycky potěší. V e-shopu www.silugo.cz můžete koupit například legračního Pana kačera s kloboukem nebo vyřezávaného jelena, který může dítěti díky svým velkým parohům sloužit také jako talisman pro zahánění nočních můr. Rodiče si pak určitě vyberou z celé škály dřevěných misek, poliček nebo realisticky provedených sošek.

image

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně