Lavice z masivu: pohodlné posezení i magnet na děti

Lavice z masivu: pohodlné posezení i magnet na děti

 

Nábytek z masivního dřeva vnese do vašeho domu či bytu malý kousek přírody v její nejčistší formě. Dobře zpracované lavice z masivu lze použít v interiéru i exteriéru a všude zapadnou dokonale. Tvarovaná opěradla a stabilní podsedák přímo vybízím ke chvílím odpočinku nebo k příjemným okamžikům stráveným u rodinné večeře.

image

Lavice z masivu najde využití při rodinných setkáním v kuchyni i během krásných letních večerů strávených na zahradě. Díky svému designu šetří místo a přitom poskytne komfortní prostor pro sezení pro několik osob. A místo mezi jejíma nohama můžete využít na uskladnění různých nezbytností, které v kuchyni nebo venku potřebujete.

 

Dobře umístěná lavice z masivního dřeva může plnit také psychologickou funkci: jednoduše ohraničí prostor určený pro jídlo a zábavu a navodí tu správnou atmosféru. A zapomenout nesmíme ani na funkci dekorativní. Nábytek z masivu se snadno stane středobodem jakékoliv prostoru.

 

Představujeme nejkrásnější lavice z masivu

 

Lavice WILLIAM bez polštáře v červeném nebo bílém provedení s úpravou antik poskytuje dvě pohodlná místa k sezení a hodí se všude tam, kde si nemůžete z praktických důvodů dovolit manipulovat s židlemi nebo stoličkami. Ozvláštní jakoukoliv místnost i zahradní prostory. Kvalitní nátěr odolá i náročným podmínkám. Lavice s masivu WILLIAM je vyrobena z mahagonového dřeva, které je oblíbeno už od starověku pro svou trvanlivost a odolnost. Pověstné je jeho krásné žilkování a svěží červenohnědá barva.

image

Věděli jste, že dlouhá lavice působí na děti jako magnet? Zatímco na židli se vrtí a nezbedně poposedávají, na lavici sedí jako přibité. A navíc odpadá nebezpečné houpání. Masivní konstrukce nic takového nedovolí a děti se díky ní budou připadat bezpečně a pohodlně.

image

Vyřezávaná teaková lavice THOMAS je ukázkou působivého designu, čerpajícího především z koloniálního období. Složitě vyřezávané nohy a opěrky z přírodního běleného teaku se perfektně hodí do každého interiéru, jehož majitel se nebojí vsadit na jedinečnost a originalitu. Kromě toho nábytek z teaku zaujme na první pohled nádhernou kresbou dřeva, takže už nepotřebuje žádné doplňky. Lavice THOMAS nabídne pohodlné místo k sezení až pro 4 osoby a žádná zahradní párty nebo rodinný oběd ve velkolepém stylu se bez ní jednoduše neobejde.

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně