Stoličky a stolky ve stylu puzzle

 

Stoličky a stolky ve stylu puzzle

Základní prvky domácnosti tvoří tři věci: postel, stůl a stolička. Na těchto pilířích stojí komfort a spokojenost všech obyvatel, ale i návštěvníků, kteří se zastaví jen tak na odpolední kávu. Nedostatek komfortu nelze omluvit ani malým obývacím pokojem nebo kuchyni. Představíme vám totiž nábytek, který můžete v případě potřeby složit jako puzzle a uklidit do nejbližšího rohu.

Postel je zodpovědná za vaši dobrou náladu – když se dobře vyspíte, budete i příjemně naladění a hosté se k vám rádi vrátí. Tedy v případě, že si budou mít na co sednout a kam si odložit talíř se sušenkami. Jeden středový konferenční stolek často nestačí, obzvlášť vlastníte-li zároveň s ním i populární sedačku ve tvaru U. V takové situaci oceníte spíše možnost přizpůsobit si odkládací stolky nebo stoličky k posezení přesně podle sebe. A originální nábytek z masivu může být přesně tím pravým.

 

Stolička a stolek v jednom

Nám se zalíbil set stoliček v červeném provedení ANNA RED z e-shopu Silugo. Jsou to vlastně tři stoličky v různých velikostech, které lze v případě potřeby jednoduše naskládat na sebe, takže nezabírají cenné místo v malých bytech. Nejmenší stolička má velikost 30 x 30 x výšku 40 cm , střední pak 45 x 35 x 50 cm a největší stolička měří 40 x 60 x 60 cm.

Stoličky ANNA RED jsou laděny do populárního vintage stylu s charakteristicky vyřezávanými nohami a lesklým povrchem. A dají se bez problému použít i jako praktické odkládací stolky – položíte si na ně kávu nebo dopřejete odpočinek svým nohám po náročném dni.

image

Použitý materiál je odolný a snadno se čistí – stoličky stačí jen otřít vlhkým hadříkem. A pokud by vám nevyhovovalo výrazné červené provedení, jsou k dostání i ANNA BLUE v neutrální petrolejově modré barvě, kterou lze snadno začlenit do jakéhokoliv interiéru. Jsou vyráběny ručně špičkovými řemeslníky z Asie, kteří si své řemeslo předávají z generace na generaci. Chcete-li do svého bytu přinést praktický a originální nábytek vyráběný z důrazem na kvalitu a vysokou odolnost, jsou stoličky ANNA tím pravým kouskem pro vás.

image

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně